Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Elkezdtem újra beszélgetni egy sráccal,akibe már évek óta szerelmes vagyok. Már többször is találkoztunk baráti társaságban,és mindig megölelt,ha elköszöntünk. Legutóbbi találkozásnál még jobban magához szorított,mint szokott. Ez jelenthet valamit? Vagy hogyan tudhatnám meg,hogy bejövök e neki?

2017. szept. 12. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban magához szorított mikor ölelkeztetek? Simáán bejöhetsz neki.


Vagy csak túl sok volt a kokain és megártott.

2017. szept. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaja, szerintem is a kokain...

amugy tuti bejossz neki, es igy akarta a tudtodra adni.

2017. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat😀
2017. szept. 13. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan csak most csöppentem bele ebbe én is, de ha én ezeket csinàlnàm, biztosan akarnék tőled valamit... Szerintem a következő talàlkozàsnàl mondd el mit érzel, ha félénkebb vagy célozgass, bàr szerintem egyszerűbb egyenesnek lenni, és gyorsabb is. Tudom, nehéz, én is fosok àllandóan a mostani lànynàl, de hidd el, ha megtörtént màr nem gàz...

15f


Ha akarod beszélhetünk még erről.

2017. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊
2017. szept. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!