Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik.

Úgy nézett ki hogy lehet hogy ő is érez valamit irántam. Az egyik barátom tanácsára elmondtam hogy tetszik.

Elmondta hogy nagyon szépnek talál meg hogy valamikor tetszettem neki de most már nem. Elmondta hogy nagyon szeret engem (barátként) mert megbízhat bennem,vicces,cuki,kedves vagyok. Elfoggadtam és elfelejtettem, elgyengültek az érzéseim. Már én is csak barántként tekintettem rá.

Csak hogy mostanában felerősödött ez az érzés és már megint tetszik nekem egy kicsitt.

Valamelyik nap küldött a pulcsijáról egy Snapet, és közöltem vele hogy ha lesz barátnője akkor tuti elfogja venni tőle (azt is mondtam hogy nekem tetszik a pulcsija). Erre azt mondta hogy enyém lehet a Nikos pulcsija mert ő nem szereti annyira meg látja hogy nekem nagyon bejön és hogy az enyém lehet.

Most hogy nyaralni vagyok mondta hogy nagyon híányzok neki. Mert unalmas nélkülem a suliba. Olyanokat ír hogy bármit elmondhatok neki.

Mostanában sokat vagyok szomorú egy fiú haverom miatt, és ezt ő is észre vette. De nem akartam vele a hevromról beszélni mert nem nagyon kedveli. De mégis meghallgat, és egyfolytába azt írja hogy felejtsem már el.

Ez jelenthet valamit?

Nem nagyon vagyok jó ilyen dolgok észre véltelébe úgyhogy légszives segítsetek.

UI.: Bocsánat ha van benne helyesirási hiba. Nem élek már Magyarországon.



2017. okt. 26. 16:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki. Úgy látszik féltékeny a másik haverodra, és írta, hogy megkaphatod a pulcsiját...
2017. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!