Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedvelem őt, ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem őt, ez normális?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, fiú /F, ő 16 éves, lány /L, és interneten ismertem meg egy és fél éve, aztán most elkezdett érdeklődni felém, szintén énis felé, majd megbeszéltük a szerdát, hogy beszélgetünk, (elötte is beszélgettünk) igazából, már a találkozást is megkérdeztem, aztán ma szerdán nem írt, én pedig túlságosan tudok valakit kedvelni, szeretni és most hírtelen elkezdtem úgy stresszelni, hogy rosszul lettem, gondolom valami dolga van, de én ilyen esetekben nagyon érzékeny vagyok. Szerettem volna a kedvében járni, őszi szünetben úgyis beszélgeti fogunk, megígérte nekem, és 1-2 hónap múlva találkozni, én kifejezetten örülök neki, a találkozásnak, mivel ő is. Az érdeklődési kör is ugyanaz, pár dologban igaz eltér, de megvan a közös dolog. Mondjuk, kicsit messze van, de engem nem zavar, és nem látok akadályt, hogy ne szerethessem.

2017. okt. 25. 23:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzáírnám, hogy történtek rossz dolgok, összetörték ezek elött a lelkem/szívem eléggé, és most félek, hogy megint ez lessz, amit nem bírnák ki.
2017. okt. 26. 00:37
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szegény lány :D
2017. okt. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
Csak egy ideát "szeretsz". Nem tudhatod, milyen a valóságban és a távolság miatt ez csak egy idea maradhat.
2017. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es, miért "Szegény lány" Ha törődök vele?
2017. okt. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!