Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zenével próbált üzenni nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenével próbált üzenni nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, és szoktunk egymásnak zenéket küldeni néha és most a lány küldött egy zenét ami arról szól hogy szeretik egymást de mégsincsennek együtt mert nem vallják be az érzéseiket egymásnak . A lány nagyon szereti a zenét szokta figyelni hogy mit mond a szöveg. És most egy hete elküldte ezt a dalt azóta ez jár a fejemben. Lehet ezzel üzenni akart nekem? 16/f

2017. okt. 25. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ha azt írod neki milyen igaz vagy jó a szövege meglátod mit reagál rá.
2017. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy próbálj meg te is valami hasonló zenét küldeni neki, és várd a reakcióját. Több tucat szerelemről szóló zene van, biztos találsz valami olyat ami oda fog illeni. Ha tényleg figyeli a leányzó a szöveget, biztos nem fog felette átfutni. :)
2017. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én olyan számokat szoktam elküldeni annak a fiúnak, aki tetszik, amiknek a szövegével üzenni akarok neki, de azért nem túl direkt módon, meg amiknek a dallama is jó. És én például nagyon értékelném, ha dekódolná is azokat a zenéket, bár nem tudom, hogy mit gondol ilyenkor:)

Azt is vedd figyelembe, hogy írt-e mellé valamit (pl hogy milyen jó ez a szám), vagy csak úgy elküldte-e.

Utóbbi esetben nagyobb rá a lehetőség, hogy üzenni akart vele:D

Hajrá!


16/l

2017. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy elküldte és viszonylag lassú szám is volt, és tudja hogy inkább csak a pörgőset szeretem,
2017. okt. 27. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy rá az esély, hogy üzenni akart vele:))
2017. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki süteményt,ha ő is tetszik neked, és nem értett félre.
2017. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utána meglepődött hogy tetszett nekem és örült. Mert nem volt biztos abban hogy tetszeni fog nekem.
2017. okt. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!