Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Már 1 éve tetszik, elsőne azt hittem majd elmúlik... de nem...

Nem mult el...

Úgy kezdődött, hogy egy vendégségen voltunk, ő is ott volt.

Egyenként kikellett menni a polgár mester elé, hogy átvegyük az ajándékunkat. Én a kórus, és a vers mondásokért kaptam egy könyvet.. és észre vettem akkor az nap, hogy néz. A hátam mögött ült, és mikor hátra néztem, engem nézett. De mindig....

Gondoltam biztos nem engem néz, hanem a többieket ahogy átveszik a nekik járó jutalmat.

De mostanra rájöttem hogy nem.


Aztán ahogy teltek a napok, mindig észre vettem hogy mindig néz. Volt olyan is, hogy szembe jöttünk egymással, és észre vettem ahogy a mellemre pillantgat..

A nővéremmel akkor még egy suliban jártunk, de azóta elballagott.

És együtt mentünk haza a tesómmal mindig, de most az a fiú velünk jött haza. Észre vettem a közeledését .

Volt mikor velünk ment haza, vagy velünk jött suliba.

És ebben az a rossz, hogy én akkor ezeket nem vettem észre.. :(


Most már új tanév van, és azt gondoltam a nyáron elmúlik. De nem...

Ebben az évben már rásem merek nézni.

A barátaim már akik tudják, mindig mondják hogy pl:"annyira bámult, hogy majd kiesett a szeme". Amit kétlek, mert oké, néha én is észre veszem.. de érted.. már annyira nem.

Volt olyan ebben az évben, hogy szembe jöttünk egymással, és néztük egymást. És hirtelen kiestek a könyvei, és a füzetei a kezéből. Én ahelyett hogy segítettem volna , inkább ott hagytam.. de nem mertem.. úgy éreztem, minek? Úgy is csak kinevetne.. vagy ilyesmi..


A napokban volt egy esemény, amiben ő szerepelt, és felolvasott egy néhány szöveget és mivel nem csak ő volt a szinpadon, hanem még egy páran, inkább azt a párat néztem. Nem akartam a szemébe nézni...


De mivel én pont az elején áltam a sorban, pontban a szinpad előtt, elkerülhetetlen volt hogy ne nézzek rá.

De észre vettem, nem csak én néztem. Ő is nézett. Picit mintha stresszelt volna.. vagy nem tudom.

És mikor olvasni kezdte a szöveget, valahogy mosolyogni kezdtem.. nem nagyon. Csak picit.

És több mint lehetséges, ezt ő is észre vette, mivel mikor felolvasta azt a bizonyos szöveget, rámnézett azonnal.


Sokak szerint elé kéne állnom, és legalább beszélgetni vele. De nem megy...

:(( kérlek szépen, segítsetek!



2017. okt. 25. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegény srác próbál utalni kezdeményezni. Most te jössz. Kettőn áll a vásár. https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s


Ezt szoktam hallgatni ha ilyenre készülök.

2017. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:"D
2017. okt. 26. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!