Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelezzem felé hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelezzem felé hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba aki hatodikban elkezdett velem kedves lenni. Mindig megvédett meg fagyizni is elhízott. Már kezdett valami alakulni. De aztán hetedikben, novemberben jött a legjobb barátja az osztályba. Első látásra beleszerettem. Aztán ez az első fiú elmondta hogy szerelmes belém meg járni szeretne velem és elmondtam neki hogy másba vagyok szerelmes. Aztán összejöttünk a második fiúval. Néhány hónap után kiderült hogy becsapott és csak viccelt.

És az első fiú is azt mondta hogy viccel de még mindig úgy viselkedik mintha tetszenék neki. Mindig bókol, mindig megvéd, sokszor odajön hozzám meg néha megfogja a kezem és már megpróbált elhívni randira. Még Valentin napon is gondolt rám.

Már többen mondták hogy szerintük csak azért mondja hogy viccel mert azt hiszi hogy még mindig a második fiúba vagyok szerelmes. Ha ez így van akkor jelezzem neki hogy tetszik?

14/l 14/f



2017. aug. 2. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanítják az iskolában, hogy ekkora gyökerek legyetek?
2017. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Kicsik és éretlenek vagytok még... Osztálytárssal nem járunk..
2017. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
"Fagyizni is elhízott." XD
2017. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelezd, max lesz belőle tapasztalatod.
2017. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok.
2017. aug. 2. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:

14 évesen nem a második kapcsolatod irányába kellene haladnod.

Nem. Egyszer hülyének nézted, lenne a képeden bőr vele lenni?

2017. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így is örülne neki a srác.
2017. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!