Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan erzem h kit szeretek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan erzem h kit szeretek?

Figyelt kérdés
2evet voltunk egyutt a baratommal, julisuba vege lett. Elkezdtem beszelgetni egy masik fiuval es talalkoztunk is(mar regebb ota ismertem.) belem szeretett es kezdtem en is vonzodni hozza. Viszont ujra kepbe lepett az exem. Es most teljesen ossze vagyok zavarodva. Az exemmel azert lett vege mert bantott(megszoritotta a kezem, belilult) nem tudom mi lenne a jo dontes... ujra eselyt adni az exemnek?
2017. okt. 25. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a barátod fizikailag bántott, akkor ne adj neki második esélyt...Meg van rá a lehetőség, hogy újra megteszi. Az az ember aki igazán szeret, soha nem okoz fizikai fájdalmat önszántából, de még lelkit sem. Ez a véleményem.

18L

2017. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha erőszakos gyökerekkel egyáltalán szóba állsz...
2017. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SEMMIKÉPP NE FOGADD VISSZA AZ EXEDET! A masik fiúba meg nem lehetsz szerelmes, ha ujra az exeden jár az eszed. “Ejtsd” mindkettőt, es keress egy olyan srácot aki normális es akit te is szeretsz.
2017. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De adtam neki ketto eselyt most egy harmadikat, de ha vele vagyok a masik fiura gondolok..
2017. okt. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!