Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel együtt járok egy szakköre. Ő egy évfolyammal jár alattam. Ma a szakkörön szóba jöttek a barátnők, és a tanárral viccelődtem, hogy ha nincs barátnőm, akkor nem tudják elkölteni a pénzem. Ekkor a lány megkérdezte, hogy volt-e barátnőm, én meg viccelődtem, hogy elsőben igen, aztán mondtam, hogy még nem, és mondta, hogy ez nagyon cikiiii.

utána egy öt perccel a lábát az egyémre rakta, és ott tartotta percekig, és viccelődött, hogy ,, hú de elkényelmesedtem" mármint ő.


Most pénteken az volt, hogy szünetben elmentem ebédelni egy osztálytársammal, és ő is lejött szünet vége felé két oaztálytársával, és mire megkapták a kaját, addigra már becsöngettek, én visszatettem ma tálcámat, és ők akkor kezdték el enni az ebédet. Én úgy köszöntem el, hogy "További jó étvágyat, és ne késsetek el ;)" iróniával mondtam, mert már rég becsöngettek, közben mosolyogtam , és visszafelé az ajtóból visszanéztem és azt láttam, hogy felnevet, nézi, ahogy elmegyek.


Előtte csütörtökön a szakkör előtt kint voltunk egy órát az udvaron, és ő velünk játszott, velem és az osztálytársammal, és akkor a lány mindig megdobott a labdával egy padról és én kb fél méterre álltam tőle, nem fájt, mert nem izomból dobta, hanem csak rám pattintotta , és én kértem, hogy hagyja abba, de ő folytatta, nem hagyott békén.

Aztán véletlenül kiment a bokám mert raléptem a labdára, és ő véletlenül rálépett arra a lábamra, a lábujjaimra, aztán szakkör végén én a földön voltam, és ő a bokámra lépett megint és mondta, hogy Szeretleeek.

Órán egyébként mindig jól elvagyunk, én poénkodok, ő meg akár percekig nevet a vicceimen.


Kb ennyi, remélem érthető, amit leírtam.



15/F



2017. okt. 17. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nagyon úgy tűnik, hogy igen! :) beszélgess vele minél többet, szerintem alakulni fog ez.
2017. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ezt totálisan nem értem..

Rád dobálja a lábát, rajtad kényelmeskedik ?? Meg rá lép a fájós lábadra 2 szer is.?? aztán azt mondja szeretleeekk -,- Biztos ez a lány tetszik neked.??.. Mert szerintem nem hozzád való.. Ne haragudj meg de nekem inkább valami terrorizalos csajnak tűnik.. Aki jót röhög rajtad.. Én lány vagyok és ha nekem tetszene egy fiú akine fáj a lába ha rám szakadnak az ég akkor se lépnek rá.. Sőt sajnálnám egész nao öt néznem.. De te tudod.. Ha annyira tetszik neked akkor legyél kemeny írd le neki fb.n wagy iskolába hívd félre és mond el.neki hogy akár e veled randizni.. Ennyi.. De szerintem nem ő a hozzád való.

2017. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!