Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

sziasztok! hosszú, és szenvedős lesz! :D

na szóval: van egy fiú osztálytársam,, akivel a nyár utolsó hetében elkezdtem beszélgetni, ez olyan napi 3-4 üzenetváltást jelentett, mert nem voltam telefonközelben (szóval igen, nem volt valami nagy beszélgetés).

tavaly többször észrevettem, hogy néz, és ha odafordultam se kapta el a tekintetét, szóval pár szemezésen kívül nem sok minden volt. egyébként nagyon nem beszélgetünk, és most hogy megvolt az évnyitó, nem is köszönt. egyszer-kétszer találkozott a tekintetünk, olyankor én néztem félre, mert olyan furán nézett, hogy az az érzésem, haragszik rám, vagy nem is tudom.

most szeptemberben lesz egy osztálybuli, ahol ő is ott lesz, esetleg próbáljak meg én kezdeményezni? de félek, hogy én mégsem tetszem neki..-.

tudom, hogy ebből ti most nem fogjátok tudni megmondani hogy mi is van, de hátha volt valaki hasonlóan szürreális helyzetben.

16 l, 16 f


2017. szept. 2. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia lehet h nem szeret a regi osztálytársaival logni vagy épp veled nem lehet tuddni, menj és beszélges vele nem veszitesz vele semmitse.
2017. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen!
2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!