Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Versírás szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Versírás szerintetek?

Figyelt kérdés

A mai világban helytálló mêg a versírás a kiszemeltemnek? Mik a tapasztalatok. Valahogy akinek írtam eddig nem nagyon értékelték... Lehet attól hogy már kicsit visszamaradott módot választok?

Ui. a versek nem bunkó ,kortárs szövegűek,inkább romantikusabbak.

Lányok,ti örülnétek egy szerelmes versnek?


2017. okt. 15. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy örülnék. Tiszta cuki.
2017. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm! Jól esik a megerősítés.
2017. okt. 15. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon örülnék neki! Ezáltal érezném, hogy igazán fontos vagyok neki és míg írta gondolt rám, nem csak bemenet a boltba és levette a polcról a Milka csokit.
2017. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 jó hallani hogy vannak olyan lányok akik így gondolják és értékelik az ilyet.
2017. okt. 15. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki!
2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék neki. De ez nagyon lány függő, mert ha egy tömeg csajnak írsz jobb esetben semmibe vesz rosszabb esetben ki is cikiz. Persze akinek nem inge ne vegye magára. De.. értitek
2017. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó hallani hogy eddig nektek tetszene :)

Csak sajnos itt a környezetemben senki nem értékeli

2017. okt. 15. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Bejön nekem is, mivel jómagam is írok :)

Szívesen elolvasnám egy versedet privátban, ha nem túl személyes :)

2017. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell visszamaradottnak tekinteni.Én,a lány lennék, kifejezetten örülnék neki, versben is válaszolnék.Szerintem ha nem értékelték, ne add fel, próbálkozz!
2017. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!