Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdenétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác,akit évekkel ezelőtt ismertem meg. Az ismertem meg talán túlzás,mert csak látásból ismertem. De olyan kedvesnek tűnt, mindig köszönt nekem,nézegetett,mosolygott. Aztán nem láttam többé mert már elköltözött. Azóta sem tudom kiverni a fejemből. Facebookon visszaigazolt,de nem merek ráírni,egyszerűen nincs merszem hozzá. A barátaim is azt mondják,hogy tökre nyomulósnak hatna, és az nem lenne igazi szerelem ha a lány udvarolna a pasinak úgymond meg ő nyomulna rá. Ennek a srácnak már évek óta új környezete van és talán már azt sem tudja ki vagyok. Mikor megyek Pestre mindig arra gondolok hogy bárcsak újra összefutnánk valahol. Jaa...és külföldre szeretne menni tanulni...a posztjaiból azt vettem ki.

17/L


2017. okt. 14. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresnék mást.
2017. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább velem kellene foglalkoznod xD
2017. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!