Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány aki nagyon szimpatikus. Én 10-es vagyok ő 9-es. Ott jött velem szemben a boltban és próbáltam a szemébe nézni de ő más felé nézett. Szinte Majd kiugrott a szívem a helyéről a zavarban voltam. Hogyan közeledhetnék felé? Annyi hogy a nevét tudom és ismerősök is vagyunk fbn.
2017. okt. 11. 09:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért
2017. okt. 11. 09:56
 2/11 anonim ***** válasza:
Pl: írj rá messengeren. Aztán ha minden faja, akkor menj oda hozzá és próbálj vele értelmes dolgokról beszélni. Sok Sikert.
2017. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miről beszéljek vele ha nem jut eszembe semmi?
2017. okt. 11. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Bármi ami nem perverz :) pl suli-a tanulás,hobbik.Vagy dícsérd meg a külsejét-(Bókok)..Ha elkezdesz vele beszélni, akkor benne van a pakliban hogy oldottabb leszel. (Elmúlik a stressz, nem lessel zavarban) A lényeg mindig az, hogy legyél bátor, legyen önbizalmad, gondolkozz pozitívan, optimista legyél.Gondolj arra hogy az a csaj is csak egy egyszerű halandó ember mint a többiek..Lehet hogy nagyon csinos, okos,vagy gazdag, de akkor is csak egy halandó..Így kell gondolkozni.
2017. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne irj ra! Menj oda hozza a suliban amikor egyedul van es hívd el talira. Sokkal jobb lesz. En bebuktam a facebookos ismerkedés miatt
2017. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De szinte mindig a barátnőivel van
2017. okt. 11. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyből elhívni randira? Nemkéne először megismerkedni? Tudod vannak ám olyan csajok is akik nem akarnak rögtön találkozni.. pláne olyannal nem,akit alig ismernek..A köszönő viszony nagyon kevés ahhoz hogy te valakit egyből megkapj..Ez nem mindig sikerül..Az ismerkedés, beszélgetés az alap.Annyi hogy a nevét tudom és ismerősök a fb-on.. Fuha.. ez már igen sok.. Mivan akkor ha a csaj is csak ezt az infót tudja a srácról..Szerinted elmenne vele rögtön valahová? Rossz vicc. Pl: te beülnél egy idegen autójába? Akinek nincs még jogsija se.. Nem lenne benned az a félsz érzés? Vajon mi lesz akkor ha laposra vernek? Vagy el lopnak, vagy elveszik a cuccaimat?Mert ez Majdnem olyan lenne..Logikusan kéne gondolkozni,és az hogy neked nem sikerült csajoznod a fb-on és te egyből elrontodtad az a te hibád. Ha a suliból az egyik csajra hajtottál, írtál neki fb-on de semmi, attól még megpróbálhatod a suliban oda menni hozzá..és ha akkor sem sikerült, Na akkor cseszted el..Egyébként én nem azt mondtam (írtam) hogy a messengeren csajozzon, hanem csak azt, hogy próbáljon rá írni..(de csak abban az esetben, ha nem mer a csajhoz oda menni).
2017. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma mentem vele szemben a folyosón és a szemembe nézett és ahhw 😍
2017. okt. 12. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:
:D :D ez igen-e :D ismerős érzés :D
2017. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy meg fog jegyezni hogy ,,uh ez az a fiú aki mindig engem bámul" nem? :D
2017. okt. 12. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!