Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mirol beszeljek egy lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszeljek egy lannyal kettesben, hogy beszeljek vele, milyen dolgokat keruljek es mit elonyos csinalni, hogy baratkent tekintsen ram es megbizhatonak tartson?

Figyelt kérdés

Elvileg ugy fog adodni, hogy a kiszemeltemmel kettesbe leszek max 20percig es ez ido alatt kene levennem a lavabarol...:D en 16 o 17 eves, elegge fius csaj, meg nem volt senkije az igazira var ebbol arra kovetkeztetek hogy a baratjanak kene nezzen eloszor, ezt hogy erjem el? Masnap vajon rairjak??

Meg annyi h amikor messengeren beszelunk akk mindig en kezdemenyezek o csak valaszolgat...:s


2017. okt. 10. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Filozofikus temakrol beszelgessunk???:D
2017. okt. 10. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Hobby meg ráér e majd valamikor a héten beszélgetni majd egy kicsit egy tea mellet.
2017. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konnyunek tunik de ezzel az a baj h biztos hezitalna... Meg nem ismerem de szerintem nagyon felenk ezert gondoltam h elobb baratkozni kene vele es ami a legfontosabb tavolsagtartoan..
2017. okt. 11. 09:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez regen rossz elgondolas h elobb legyek a baratja???:s ossze vagyok zavarodva teljesen:(
2017. okt. 11. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem ne barátkozz vele. Ha bekerülsz a friendzone-ba, akk onnan kb lehetetlen kikerülni, hidd el... pláne az ilyen lányoknál (én is efféle fiúsnak mondható vki vagyok, abból indulok ki). A helyedben én nem írogatnék neki, az gyakran idegesítő, pláne, ha csak te kezdeményezel ott. Inkább egy spontán beszélgetést kezdeményezz vele SZEMÉLYESEN, legyél minél érdeklődőbb. Meg máskor próbálj vele szemezni, és a tudtára adni, h te nem csak a haverja akarsz lenni.

Sok sikert :)

2017. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!!:) Ui.: Bocsi veletlen a kek kezre mentem ra:s zoldet erdemeltel volna:)
2017. okt. 11. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Na együtt vagy már vele? :D
2018. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!