Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmi gondjaitok vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmi gondjaitok vannak megbeszelitek az anyukatokkal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én apukámmal és nevelőanyámmal élek akiknek megmondom őszintén nem szivesen mondom el a szerelmi ügyeim de mivel gyakran kérdezgetik szoktam nekik mesélni :)

16/L

2017. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel eddig akárhányszor felhoztam anya előtt a "fiú témát" annyiszor mindig lerendezte egy "Nem kell neked még a fiúkkal foglalkoznod" mondattal ezért nem nagyon beszélek meg vele semmit. Egyszer akartam tanácsot kérni és akkor is pont le**arta. :) Eddig egyik barátomról sem tudott és jó is hogy így volt. Szóval én inkább maradok a barátnőimnél és az idősebb lány uncsitesóimnál. Persze ezzel nem azt akarom sugározni, hogy titkolózni kell a szülők előtt, de nekem ez volt a legkézenfekvőbb. 17L
2017. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én néha be szoktam avatni, de csak nagy vonalakban. Annyira nem az érzéseimről beszélek neki, hanem inkább a történtekről. Néha tanácsot is kérek tőle, és általában igaza is szokott lenni, viszont mivel tapasztaltabb nálam, előre tudja hogy mi fog történni. Ez valamikor jó, de amikor összejövök egy sráccal, és olyanokat mond hogy annyira ne éljem bele magam, az szar tud lenni.:) Tehát ilyen mindennapi témákban inkább a barátnőimet szeretem megkérdezni.


16/l

2017. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jo lenne, ha megtudnam
2017. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!