Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogyan beszéltétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan beszéltétek meg szüleitekkel, anyukátokkal hogy foamzásgátlót szeretnétek szedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni, de nem tudom, hogyan kérdezzek rá otthon. Nálatok ez hogy ment? Volt akinél ellenezték?
2017. máj. 13. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy.

20 voltam mikor szedni kezdtem. Es akkorra mar sajat magamtol Bp legdragabb nodokijahoz jartam.

18 eves korom ota nem elek veluk.

Es 18 ev alatt a meg nem teljesen beallt hormonrendszer miatt nem akartam szedni.

22L

2017. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem beszeltem meg otthon, de jobb, ha tudja anyukad, szerintem csak mondd meg neki, hogy fogamzasgatlot szeretnel szedni es kesz
2017. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Voltam orvosnal, szoltam anyanak hogy fogigatlot fogok szedni, o igazabol csak orult neki. 21L akkor 18 voltam
2017. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

15 évesen nődokinál voltunk és ő ajánlotta, szóval nem kellett külön mondani.


Most meg már nem szólok neki, párommal intézzük.


20L

2017. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel 20 évesen kezdtem el szedni, így nem is ellenezhette már:D Hány éves vagy, hogy így nem mersz erről beszélni vele? Szerintem 18 után már igazán nem szólhat bele anyukád a testeddel kapcsolatos döntésekbe, maximum tanácsot adhat.
2017. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!