Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálja? Teljesen tehetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

Mit csinálja? Teljesen tehetetlen vagyok

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimba akivel elég jóban vagyok meg minden nap beszélünk de majdnem minden lány mondja hogy vigyázzak mert hogy ő most barátnőt keres és minden lánynál bepróbálkozik... és én meg úgy vagyok vele hogy nem akarok olyan lenni hogy rögtön oda vetem magam de nem is akarom rögtön elítélni de azért még is félek...

2017. okt. 9. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha udvarol neked,akkor légy vele kedves,nem add magad könnyen,de ne is emelj falakat kettőtök közé. Vigyázz,nehogy kihasználjon!
2017. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az azt hogy csináljam hogy ne legyek könnyűvérű ? vagy hogy ne higgye azt hogy én is olyan lány vagyok aki rögtön beadja a derekát?
2017. okt. 10. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Pl ne engedd,hogy megcsókoljon már az első randin,majd a 3. 4. randin. Ne feküdj le vele,csak ha legalább 3 hónapja vagytok eggyütt. A számok változhatnak,de azért ne csökkents sokat! Normális esetben mikor mit engednél meg egy srácnak?
2017. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ohh hát kezdjük az elején hogy itt nincs szó randiról mi még nagyon az elején vagyunk minden nap oda jön hozzám a suliba meg beszélgetünk meg mindig rám ír kis egoista amúgy azt mutatja hogy ő milyen egy kemény srác de én tudom hogy legbelül egy érzékeny fiú ... szóval ha csak beszélgetünk meg ilyenek akkor hogyan lehetek azért olyan hogy nem adom be a derekam? pl hogy nem mindig írok neki vissza vagy mi ? minden lány azt mondja hogy tuti hogy össze fogok vele jönni mert mindenki igent mond neki de én nem akarok ilyen lenni...
2017. okt. 10. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:
A beszélgetésben nem hiszem,hogy van olyan,hogy "könnyen beadod a derekad". Ha nem írsz vissza szándékosan,az inkább pofátlanság.
2017. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2017. okt. 10. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elötted volt már több barátnője akkor hosszu kapcsolatra ne számíts !
2017. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uhh akkor nem is fogok..
2017. okt. 10. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,ezt el is felejtettem írni. "ő most barátnőt keres és minden lánynál bepróbálkozik" ez azt jelenti,hogy csak azért kellesz neki,hogy legyen valakije. Nem feltétlen szeret. Szóval csak kihasználna.
2017. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz, de ilyenkor arra is gondolok hogy lehet hogy nem ilyen lehet hogy nem is igaz nem akarom elítélni azért mert mások ilyeneket mondanak róla. De azt se akarom hogy azt higgye hogy én is könnyen adom magam... Hogyan tudnám kideríteni hogy most csak egy barátnő kell neki vagy igazából én kellek neki ? !
2017. okt. 11. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!