Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt lehet valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elfelejteni egy férfit,mert iszonyatosan csalódtam benne.

Szerintetek mennyi időbe telik,mire az ember képes túl lépni?


2017. okt. 6. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó.1-2 hėt, vagy 1-2 ėv de van akineksoha illetve van aki megöli magát.
2017. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez mindenkinél más időtartam,és kb.ennyi infóból nem tud senki sem kielégítő választ adni a ?edre.leírhatnád vagy privátban is,jó lenne ha tudnék kicsit segíteni😃
2017. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan ismered, suliból, munkahelyről vagy stb
2017. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyis hol szoktad gyakrabban látni őt?
2017. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
négy hónap után könnyebb lesz.
2017. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megint ez a téma akárhová megyek mindég eszt hallom :Jó lenne már elfelejteni túlépni rajta...Meg hogy milyen nagyon csalódtam jajjj....Nem leszarod ? Ha most nem csalódtál volna benne akkor máskor ez az élet mindenki evel sír hogy juj öngyilkos akarok lenni vágdosom magam (Evel nem arra célzok hogy te is csinálod)...Lépj túl rajta szard le nem mindegy már ? Megszabadultál tőlle örülj neki hogy nem egy 5 év múlva baszott ki veled hanem most
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!