Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok kizáró ok ha a fiúnak még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha nektek sem volt?
2017. okt. 3. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, sőt inkább előny, mert így kisebb a valószínűsége, hogy kiröhögi a bénázásaimat, és legalább ő is kezdő mindenben, akárcsak én és együtt bénázhatunk.:)

15/L

2017. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért kort írhattál volna. Mert, bár az első válaszoló azt írta, hogy őt nem zavarja, de azért ő még inkább gyerek, nem nő. És most ezt nem azért írom, mert nő vagyok (22/f) csak azért nem mindegy, hogy 16 évesen vagy szűz vagy 30 évesen.
2017. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17
2017. okt. 3. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiben ez kizáró ok lenne, kihalt volna az emberiség.
2017. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, és ezt férfi nemüként írom. Egyszer egy tőlem 5 évvel fiatalabb szintén szűz csaj kosarazott emiatt, de már örülök is, hogy így tett. Én is azt hittem, hogy majd ez nagy gát lesz. Aztán most megismertem egy nagyon aranyos csinos lánykát, aki fél évvel fiatalabb tőlem, nem szűz, okos, értelmes, és simán elfogadott úgy amilyen voltam. Egy kicsit bénáztam emiatt, hogy "zöldfülű" voltam, de belerázódtam. Sok lánynál ez még plussz pont is, mert nem szeretik, ha sok csajba mászott már az illető. Idösebb korban már sokaknak más a felfogásuk, ott már, ha valakinek nem volt senkije azt elitélik. Ez viszont a 28-30 és afölötti korra értendő. Hidd el, jó érzés mindkét félnek "betantani" a mésikat, ha már az egyik ért hozzá. Ha meg egyik fél se, akkor gondolom mégnagyobb poén a dolog. Ne félj emiatt.

21F

2017. okt. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne harangozd szét ezt a csaj előtt, de ha rákérdez, akkor viszont őszintén mondd el neki
2017. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akivel én fogok összejönni annak már volt nem is egy, őt nem zavarja hogy én nekem még semmi se volt.

18/f

2017. okt. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én inkább még kifejezetten örülnék is neki, mert akkor mi lennénk egymásnak az elsők.
2017. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálam az lenne kizáró ok, ha egy lánynak már volt előttem szexuális kapcsolata.
2017. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!