Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu, aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, aki nekem nagyon tetszik szerintetek en is neki?

Figyelt kérdés
mindig koszon,nagyon aranyos,mosolygunk egymasra,ismerjuk egymast amugy,irtam neki egyszer de csak valaszolt a kerdesekre es ugy tunt hogy nem er ra mert nem igazan irt,de aztan a suliban oda jott hozzam,mindig nez vagyis inkabb mar bamul,latszik hogy felenk nagyon,valamelyik nap beszelgettunk es nagyon kedves volt bar vegig a szamat nezte,nem tudom mit gondoljak,tetszem neki?

2017. okt. 3. 20:52
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
Azok alapján amiket leírtál biztos vagyok benne, hogy tetszel neki. Ha keresi a tekinteted és ténylegesen bámul, néz az szerintem eleve egy árulkodó jel. A szádat mondjuk több okból is nézhette, de ebben az esetben elég egyértelmű, hogy a csókolózáson járt az esze. :)
2017. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a gyors valaszt es a segitseget!
2017. okt. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!