Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy éve beszélek facebookon keresztül, és végre jövő héten találkozunk, és nagyon tetszik. Szeretném meglepni valamivel. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Egy nagyon aranyos, kedves, értelmes, és cuki lány. Szereti az angol/amerikai dolgokat, szeret sminkelni (úgy értem pl: Ilyen arcfestés szerű cuccokat csinálni.) és ez az egyik kedvenc száma, ami szerintem nagyon leírja: https://www.youtube.com/watch?v=cIlghWDd7RU Szeretném valami személyessel meglepni. Mit tudnátok ajánlani?
2017. okt. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell túl gondolni bármilyen meglepetésnek örülne, ha szereti a csokit, akkor azt adhatsz nyugodtan. Már csak az pozitívan fogja érni, hogy veszel/adsz neki valamit :D
2017. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy első randira nem szükséges bármit vinni, de mivel már régóta ismered és szeretnél, sztem egy száll virág a legjobb, de nem kell egy bokrétát tényleg csak egy szálat, és én semmiképp nem vörös rózsát javasolnék, hanem más színűt

L23

2017. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A szál virág jó, csak plüssdögöt ne. Én az ehető dolgokat is értékelem,de én speckós eset vagyok, egy hamburgerrel le lehet venni a lábamról :P
2017. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne arcfestős dolgot.:D

Egy szál virág, vagy egyetleg egy 2-3 szálas szép csokor. És ahogy már írták, NE vörös rózsa legyen. Vannak gyönyörű rózsaszín, illetve lila rózsák is. Sok sikert az első randihoz.

2017. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként elfelejtettem hozzátenni, hogy egy kicsit érdekes a helyzet, mert kb 200 km-re lakunk egymástól. :P
2017. okt. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!