Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, de közben vonzódom egy lányhoz. Mi ez?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást.

Nyár végén viszont megismertem egy lányt egy kertipartin. Azóta még 2x összefutottunk egy-egy buliban(a bulikban pedig végig egy társaságban voltunk), és egyszer találkoztunk, hogy odaadjak neki valamit.

Nem ismerem túlzottan, bár elég sokat beszélgettünk. Tudni kell róla, hogy inkább fiús stílusú, rock zene hallgatója, bandás pólókat is hord többnyire. Rövid hajú, vagány csaj. Arról nem tudok, hogy leszbikus/biszexuális lenne. Mondta nekem, hogy egy jól sikerült bulin az egyik lány osztálytársammal csókolózott. Nemrég pedig mesélt nekem egy fiúról, aki nagyon bejött neki, de végül egyes okok miatt friendzone-olta.

Rólam tudni kell, hogy inkább az a lányosabb lány vagyok, de a stílusunk a zene terén nagyon egyező.


A lényeg az lenne, hogy már első találkozás után is nagyon szimpatikus volt, és azután is és azóta is nagyon sokat gondolok rá. Legutóbbi váratlan találkozásunkkor is nagyon megörültem mikor megláttam.


Nem értem magam. A barátomat nagyon szeretem tényleg, de a lány iránt való érzéseimet viszont nem értem...

Szerintetek?



2017. okt. 1. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
u.i.:én 16, lány 16, barátom 17(de szerintem ez lényegtelen)
2017. okt. 1. 20:57
 2/3 CFB ***** válasza:

Szerintem mindkettőt szereted. Egyiket ezért, másikat azért. De ha a pasid mellett is a csajra gondolsz, én azért átgondnám, hogy együtt maradjak-e a sráccal, vagy sem. Mert ezek szerint a csajjal, ha összejönni, boldogabb lennél.

A kérdésekre a válasz: ez szerelem.

2017. okt. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. okt. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!