Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs önbizalmam a lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam a lányoknál félénk vagyok. Hogy tudok változtatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya gyerek csak inkább babaarcu és nagy barnaszemu amire mindenki aztmondja milyen szép. Elég divatosan oltozkodok, kondizok barátságos befogado kedves. Csak nagyon visszahuzodo. Pl. Barátom aki nem egy átlag gyerek nem különösebben jóképű csak átlagos meglatja az utcán leszolitja. Tudom hogy a belső számít de egyszerűen ha meglatom a lányt a folyosón szomoru leszek mondván úgysincs esélyem mert a suli nagyképűi is ott vannak még azt gondolom hogy nem vagyok szép úgysem lenne esélyem. De a folyosón meg csak rá se mernek köszönni mert mit gondol hogy egy fiú akit nem ismer csak látja egy héten kétszer rakoszon hogy nem is beszéltek meg. Közbe lehet kedvesen fogadna. Meg a legnyomorultabb osztalytarsaimnak is van önbizalma több mint nekem. Hogyan lehetne ezen változtatni?
2017. szept. 29. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Merj kezdeményezni, mert várni a jó szerencsét, hogy hátha egyszer hozzám szól, elég szánalmas. Ne azon agyalj, hogy mások milyenek, mennyire nagyképűek vagy éppen "nyomorékok", hanem azt lásd meg, hogy valószínűleg mind odatette/teszi magát és megszólította/szólítja azt az istenverte lányt és nem agyal hülyeségeken. Tudom milyen az, mikor az ember folyamatosan másoknak akar megfelelni és nem bírja ki, hogy egy kicsit legalább ne hasonlítgassa magát másokhoz, de hidd el, hogy felesleges, mert -habár közhely, de tényleg így van- ezzel pontosan az ellenkezőjét csinálod, mint amire a kérdésed irányul.

Nekem anno a kondiba járás volt az, ami pont segített, valamint az, hogy a sarkamra álltam és mertem nyitni az emberek felé. És nem kell feladni, ha nem elsőre jön majd össze az ismerkedés, mert istenem, ahogy te válogatsz, úgy válogat más is. És nem is kell egyből letámadni senkit se, már a puszta flörtölgetéssel is gyakorolhatsz.

2017. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtan köszönj a lánynak, mondd neki, h

"hali"

2017. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted milyen órája lesz

melyik tanárnál (hátha az a tanár titeket is tanít)

2017. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív dolog, ilyen alapon mindenkinek egyenlő esélye van nőt szerezni, a gond a mentalitásodban rejlik. Az a férfi sikeres a nőknél aki 30 elutasitás után oda tud még menni a 31.-hez akivel majd összejön.

A másik hogy ne szidd azokat akik sikeresebbek, vagy magabiztosabbak, mert semmivel nem vagy jobb náluk, ez szinte minden ilyen kérdésben előjön, hogy ők így meg úgy...

2017. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!