Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szeret vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban. Már hatodikban elkezdett velem kedves lenni. Mindig megvédett meg jóban voltunk. Kezdett alakulni valami. Aztán hetedikben jött egy fiú akibe szerelmes lettem. Az első fiú mondta hogy szerelmes belém. Aztán összejöttem a második fiúval( tudom nem volt szép tőlem)

Aztán kiderült hogy akivel összejöttem csak viccelt hogy szerelmes belém. És az első fiú mondta hogy ő is.

De mindig megvéd, okot keres hogy hozzám érjen, néha bókol. Meg sokszor néz. Mögöttem lévő padban ül és sokszor piszkál órán. Meg szokta azt is hogy mondja a nevem odafordulok hozzá és csak néz és egymás szemébe nézünk. Meg ha velem beszél mindig mosolyog. Meg néha szokott viccelődik velem. Meg volt már olyan hogy a többiek az osztályban valami miatt csúfoltak de őt nem zavarta az a dolog és megvédett.

Most akkor szeret vagy nem?

(Egyébként most vagyunk nyolcadikasok)

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 27. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon
2017. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jöhetnek még.
2017. szept. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!