Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelek mutatják, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek mutatják, ha egy lánynak tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Részletesebb válaszokat várok, mert amiket olvastam, azok elég felületesek voltak.
2017. szept. 26. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
keresi a srác társaságát,sokat nézi,közelében "véletlenül"megérinti a kezét,vállát stb... beszél róla a barátnőinek.
2017. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anna0728 ***** válasza:

Ha az osztályából van aki ismeri a csajt akkor csávónak elkezd rola mesélni, kérdezni vagy ilyesmi.

Becenevekkel látja el a baratnőivel, hogy ne tudják ki az ha a a folyosón elkezdenek róla dumálni.

Zvarbn van vagy megleődik ha ráköszön (csak eleinte)

2017. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nos keresi a fiú tekintetét, sokszor nézi, néha mosolyog is rá, és ha a folyosón sokszor mész és mindíg ott van az se véletlen szóval a kiszemelt közelébe szeretnénk lenni, szóval figyeld meg hogy hogyan viszonyul másokhoz de figyelni kell hogy mikor és hogyan néz mert ha sokszor és szemez veled akkor tetszel neki :) én ezeket szoktam 15L
2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En szia-val koszonok neki, masoknak altalaban helo-val szoktam :D
2017. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!