Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk hogy mutatják ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy mutatják ki, hogy tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Normális hozzászólásokat kérek. Köszi
2017. júl. 4. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik csak néznek, és ha összeérne a tekintetetek, elkapják a szemüket. Ezek nem mutatják ki. Van, aki ismerkedni próbál... ez talán a leggyakoribb. Vannak, akik facebook-on bejelölnek. És vannak, akik füttyögnek vagy dudálnak az utcán.
2017. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mcrgt2 ***** válasza:
Mindenki máshogy, de általában úgy hogy sokat nézik a lányt, dicsérik ha beszélnek, odafigyelően bánnak vele.
2017. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.....
2017. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Több típusú fiú van:


- a félénk: vagy egyáltalán nem mutatja ki az érzéseit, magában tartja azokat; vagy pedig nem mutatja ki az érzéseit, és arra vár, hogy a lány kezdeményezzen (egy kutatás alapján a fiúk 42%-a ilyen)


-akinek sok lány barátja van: az ilyen fiúk általában sokkal többet tudnak a lányokról, mint azok, akiknek csak fiú barátaik vannak, és a gép előtt Loloznak egész nap. Valószínű, hogy kezdeményeznek az egyik barát barátnőjük unszolására, esetleg megkérik ezt a bizonyos lányt, hogy tudakolja meg a kiszemeltjétől, hogy vajon kölcsönös- e az érzése.


-a lánytesós fiúk: tisztelettudóak, és nőként bánnak a lányokkal, úgy ahogy azt ők megérdemlik. Az ilyen fiúknál kevésbé kell félni a megalázástól, és a nők szerepének lekicsinylésétől. Ők általában kezdeményezőbbek, mint társaik.


-csajozósak: tudni kell róluk, hogy ha azt mondják valakinek, hogy "szeretlek", azt csak ritkán lehet komolyan venni. Valószínűleg több 10 lánynak mondta már ugyanezt azelőtt.


És akkor a jelek:


-mosolyog rád

-mindig köszön neked

-szemezik veled

-bejelöl minden létező helyen

-lájkolja minden képedet

-mindent tudni akar rólad

-írogat neked

-amikor beszélgettek csak rád figyel

-figyelmes

-előtted igyekszik kevesebb csúnya szót használni

-amikor észreveszi, hogy ránéztél, gyosan elkapja a tekintetét


stb.


Én azt vallom, hogy fiú és lány barátságok nincsenek. Lehet, hogy sok mindenki nem ért ezzel egyet, de kb 5 fiú nagyon jó(!) barátom volt már, akikkel azért ment tönkre a kapcsolatunk, mert ők, vagy én többet éreztem barátságnál.


Egy fiú nem csak beszélgetés gyanánt ír egy lánynak messengeren, vagy sms-ben!!!!

2017. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. :)

Tipp:


Ha szeretnél meggyőződni arról, hogy tetszel-e egy fiúnak, akkor amikor a közeledben van próbálj ásítani. Ha téged figyelt, akkor ő is elkezd ásítani, mivel az ásítás "ragályos". :)


Ha vannak barátai, ők biztos tudnak sok mindnről. Ne félj "odaküldeni" hozzájuk egy barátnődet! Ilyenkor sok információt lehet megtudni.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennek több módja van, és attól függ ki a másik fél :P
2017. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm.


#6 az egyik o.társam

2017. júl. 4. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam kimutatni, hogy sokat nézem, esetleg lever a víz ha sokat kell vele egy helyben állnom, hozzá közel vagy esetleg összekerül a tekintetünk. Sokat nézem a közösségi oldalas profiljait, ha nagyon elszánom magam, be is jelölöm. Ha meg már összeszedtem a bátorságom, sokat beszélgetek vele. Közel megyek hozzá és amikor csak lehet "véletlenül" megérintem, nem csak olyan helyeken, bárhol, kéz, comb, beletúrok a hajába stb. Próbálom megdícsérni. Remélem tudtam segíteni. :-)
2020. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!