Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kétségbe vagyok esve. Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Szerintetek működne? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Röviden tömören elmesélem a történetet.. remélem tud valaki segiteni nekem ebben..

Szóval.. körülbelül 1 hete megismertem egy fiú..

Nagyon szimpatikus, megkedveltem őt és ő is engem..!

Szeretnék vele találkozni de ő 160-170 km-re lakik tőlem..

Oké tegyük fel találkozunk xy helyen és egymásba szeretünk..

A fiú 17 Én 15..igy ő is és én is iskolába járunk..össze költözésről nem lehet szó mivel még fiatalok vagyunk.. az utazás megoldható lenne.. de azért 160 kilométerre nem 500 forint a jegy...esetleg távkapcsolatra valami megoldás? vagy létezik egyáltalán ilyen hogy távkapcs..? segitsetek kérlek.. :( minden ezzel kapcsolatos dolgot szivesen meghallgatok..



2017. szept. 26. 16:05
 1/9 anonim válasza:
51%
Felejtős.
2017. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már most ragaszkodok hozzá..!
2017. szept. 26. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem látok reális esélyt ennek.:(


De a szerelemnek semmi sem állhat elvileg útjába.

2017. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De ez csak egy fellángolás. Nem is imered, csak pár napja. Egy szép emlék lesz, nem több.
2017. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem sem működne. Én nem vagyok híve a távkapcsolatoknak. Még pont “időben vagy”, mert nem ismered annyira, hogy halálosan szerelmes legyél belé (legalábbis amit írtál, abból ez jött le). Gondolj bele. Suliidőben egyáltalán nem tudnátok együtt lenni, max hétvégén, akkor sem mindig, mert ugye vannak programok, család meg minden. És a jegy is drága hosszútávon. És szinte csak úgy tudnátok megoldani, hogy akkor egymásnál aludjatok, azt meg nem tudom, hogy a szüleitek mennyire engednék meg.
2017. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek..köszönöm a válaszokat. :(
2017. szept. 26. 17:30
 7/9 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló van, de igazából várok vele. Ha pár év múlva is jóban leszünk, akkor esetleg, de így.. de felőlem megpróbálhatjátok, veszíteni nem vestítenétek sok mindent. Hol ismertétek meg egymást?
2017. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki nem kell táv kapcsolat :(... Teamspeak-én ismertem meg.
2017. szept. 27. 20:16
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia! 17-évesen össze jöttem egy nagyon jó barátommal,akit internetes játékban ismertem meg.. Ami közöttünk volt leirhatatlan,a másik felem volt a lelki társam. Havi 1x találkoztunk,nagyon szerettük egymást(3 év után is gondolok rá,majdnem minden nap) egy láthatatlan kötél kötött össze bennünket,leirhatatlan. fél évig voltunk együtt,volt a társaságomba egy fiú,nagyon szimpatikus volt,nagyon megtetszett a szeme,mosolya.. megcsaltam a barátom,nem feküdtünk le,csak beszélgettünk,egy két csók.(még mindig vele vagyok). szakitottam a barátommal ugye akivel távkapcs-ban voltam.. senkinek nem kivánom azt a szenvedést amit akkor át kellett élnem..
2017. szept. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!