Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve vagyunk együtt, de azelőtt is barátok voltunk. Régen mindent megbeszéltünk egymással, mindenben segítettük a másikat, jobban megbecsültük egymás tetteit. Mára már ez elmúlt. Gyakran tesz olyan dolgokat amik engem megbántanak. Szóvá is szoktam tenni, de erre csak kigúnyol, vagy vág rá egy "okét". Már egy pár hónapja ez megy, de azelőtt erre sose volt példa. Én sosem nézek más férfira, mert tudom megbántanám, és nagyon csúnyán viselkedne velem. Viszont ő folyton kijelentéseket tesz arra, hogy mennyire szépnek találja az ilyen-olyan nőket. Nem vállal felelősséget a tetteiért. Ez a családjában is rengeteg konfliktust sző. Ha valami nem tetszik, próbálom elfojtnai magamban, vagy nem kritizálni őt, mert rám hárítja az egészet, és csak felesleges vita van belőle, ahol én jövök ki rosszul. Neki vannak álmai, tervei és azt mondja ha szeretem követem. Nem ismer kompromisszumot. Gyakran lebeszélem bizonyos dolgokról, amik aggasztanak a testi épsége miatt, de akkor megkapom hogy én mindent megtiltok. Nem tisztel már engem szerintem. Tudom sokatok fogja mondani, hogy ha tűröm akkor rosszabb lesz, vagy megerdemlem,viszont most csak a rossz dolgokat mondtam. Nagyon okos, karizmatikus ember, akivel rengeteg szép, bizalmas pillanatot éltem át. Egymást segítettük, támogattuk. Nem akarjuk egymást elhagyni. Ha erről van szó, mindkettőnknek könnybe lábad a szeme. És én se vagyok tökéletes, rengeteg hibám van, de nagyon szeretem. Vajon meglehet még javítani? Ha igen, merre induljunk?

2017. szept. 25. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Igen, szerintem már elmúlt a szerelem. :(
2017. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnétek elengedni egymást, akkor azt tudom ajánlani, hogy üljetek le, és beszéljetek át mindent. Miért romlott el, mi az a dolog, amin javítani kéne, és hasonlók. Értelemszerűen ebbe a mély és komoly beszélgetésbe neki is bele kell egyeznie. Hisz egy ilyen komoly beszélgetést nem lehet letudni 10 perc alatt.

Sok sikert kívánok nektek, hogy sikerüljön rendbe tenni azt, ami elromlott.

2017. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!