Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 14 és egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 14 és egy 17 éves összejön, mindenki örül és támogatja őket. DE, ha két 14 éves jön össze, akkor még korai meg mittudom én, de rossz. MIÉRT?

Figyelt kérdés

Èn rettenetesen koràn kezdtem 1. "kapcsolatomat" , mèg 12 voltam , 4 hónappal 13. előtt talàlt ràm a szerelem. Lehet hurrogni meg vèlemènyt nyilvànítani , ha ezt làttuk az utcàn , hogy mindenki csókolózik meg kèzen fogva jàr , nekünk mièrt ne lehette volna ? Meg a mi kapcsolatunk abból àllt , hogy suli utàn haza kísèrt , esetleg 1-2 óràt csatangoltunk vagy sètàltunk a parkban , nem messze otthonról. Ne gondoljatok sokra , mèg a kezemet sem fogta meg. Csók ? Mèg puszi sem. Soha nem volt túl jó kapcsolatom az emberekkel , se szülőkkel , se baràtokkal. Szóval , senkit nem zavartunk különösebben... Lassan 14-et töltöttem be mikor màr megfogta a kezem is haza felè menet. Akkor jött a cirkusz , hogy a szomszèd nèni meglàtta , hogy segít vinni egy tàskàmat ès fogja a kezem. Úr Isten , leszakad az èg. Eddig sem voltak baràtaim , hàt most mèg annyi se. Mindenki piszkàlt , hogy majd vège lesz , meg úgyse lesz belőle kèsőbb semmi. Igen , tènyleg vège lett , de csak mert nem bírtuk azt a sok negatív megjegyzèst. Volt-e èrtelme ?? Ha vissza mennèk az időben èz tudnàm mi vàr ràm , akkor is össze jönnèk vele mert ha nem lett volna , màr règ öngyilkos lettem volna. Nehèz èveken vagyok túl , ha emiatt elítèltek , így jàrtam. Nem kötelessègem ès nem is fogom megmagyaràzni , hogy akkor mit mièrt csinàltam , mi volt az ami depresszióba ràntott. Elèg annyi , hogy nem a meg nem vett barbie baba miatt.

Vissza tèrve a kèrdèshez , minket elítèltek , mert csak 14 èvesek voltunk.(valamikor akkor tudtàk meg) Viszont mikor 14 èves osztàlytàrsnő össze jött egy 17 èvessel , minden happy volt , meg ő volt a sztàr. Ne èrtsetek fèlre , nem irigylem az őt èrt figyelmet , csak nem èrtem , hogy mièrt volt elfogadható az ő kapcsolata , mikor az enyèm nem ? Gondolom ti is sejtitek , hogy a 17 èves fiú nem èrte be puszikkal ès kèzfogàssal. Ezèrt szàmított olyan "menő"-nek ? Mert valaki meg akarta húzni ?


Kedves anyukàk ès apukàk ! Mièrt elleneztek mindenfèle kapcsolatot ? Nem kell mindenbe bele kèpzelni a szexet , csak mert egy felnőtt kapcsolatba bele tartozik. Jó , nyilvàn oda kell figyelni , hogy ne csinàljon semmi korait , de mièrt ne ismerkedhetne ?


2017. szept. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,a lányt körül rajongó emberek nem ugyan azok akik téged elárasztottak negatív véleményekkel.

Én személy szerint semmi rosszat nem látok abban amit leírtál. A felnőttek gyakran hiszik magukat különbnek,s úgy gondolják,hogy egy 14 évesnek nincsenek érzései s nem lehet szerelmes. S a gond ott kezdődik,ahogyan a helyzetet kezelik,a te esetedben is látszik mennyire megviselt téged,nem értem,hogy miért nem gondolnak erre.

Ne foglalkozz más véleményével,légy erős a továbbiakban.

2017. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem azért csinálják ezt, mert az ő idejükben ez nem volt megszokott, ők később serdültek, lassabban haladtak a párkapcsolatban, jobban betartották az illemszokásokat, stb.

Egyébként kicsit magamra ismertem a történetedből:)

Szerintem semmi baj az ilyen kapcsolatokkal, sőt nagyon aranyos tud lenni, amíg nem esnek át a felek a ló túloldalára(lefekszenek egymással túl korán..)

2017. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) jó tudni , hogy vannak mèg embereke , akik komolyan veszik egy gyerek èrzèseit is. Ment a pont.
2017. szept. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!