Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő kell hogy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell hogy teljesen elfelejtsünk valakit?

Figyelt kérdés
Szóval semmi komoly nem volt köztünk csak barátság de én elkezdtem többet érezni iránta igy elmondtam mire ő elutasitott. Annyira megsértődtem h azt mondtam ne beszéljünk többet majd hallani sem akartam róla mert olyan dolgott tett ami megbocsáthatatlan.Irtam 1 hónap elteltével sms-t neki de elég rosszul reagált rá.Megbántott nagyon de én még mindig szeretem és nem tudom elengedni mert tudom h alapból kicsit bunkó a stilusa :( nap közben próbálok kemény maradni és nem mutatni suliban h még mindig igy érzek de gyakran előjön az érzés.Ha meglátom a szivem összeszorul és ránézni sem merek valamelyik este verset irtam róla és szinte minden éjjel róla álmodok nem segit az idő sem :( mennyit várjak még h elmúljon az érzés?

2017. szept. 22. 17:51
 1/1 CFB ***** válasza:
Beszélj más fiúkkal. Az majd segíteni fog!
2017. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!