Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Főleg fiúk! Melyiknek örülnéte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk! Melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy fél éve lettünk barátok, és nekem az eleje óta bejött. Az utolsó 2 hónapban közelebb kerültünk, úgy érzem viszonozza az érzéseim. Mindenképpen élőben szeretném neki elmondani. Szívesen elmondanam neki egy kicsit hosszabban hogy egyszerűen beleszerettem a személyiségébe, és hogy milyen jó ember, vagy hogy mennyire édes mikor mosolyog. Tehát nem csak kinyögni hogy "tetszel". Viszont ezt nem tartaná nyálasnak???

Szerintetek hogy kéne?



#fiú #lány ##szerelmi vallomás
2017. szept. 22. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy szeretnéd hogy több legyen köztetek mint barátság.
2017. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nyugodtan mondd el neki :)
2017. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel

Hogy kéne neki elmondani?

2017. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki szerintem! 😀😏 Egyébként hàny évesek vagytok?
2017. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő 17, én 16.:)
2017. szept. 23. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak èn vagyok régimódi, de szerintem ez az összejövés téma ebben a helyzetbdn úgy működik ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Azaz a lány egyértelmű(!) jelekkel tudatja a fiúval hogy mi a pálya, a fiú pedig vagy viszonozza vagy nem.
2017. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!