Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? Talán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Talán elkezdtem érdekelni?

Figyelt kérdés
Szóval mióta suli van azóta tetszik egy fiú aki eddig észre se vett akármennyire szerettem volna a közelébe lenni hogy felhívjam magamra a figyelmét mindig keresztülnézett rajtam.Ő a menő,tipik majdnem mindenkinek beszól fiúk csoportjába tartozik.Egyik nap ráírtam hogy bocsánatot kérjek amire nem írt vissza de látta.Részletkérdés hogy miért kértem bocsánatot nem is lényeges.Na szóval és másnap pedig észrevettem hogy már nem néz rajtam keresztül sőt amikor összenéztünk egy pillanatra láttam hogy mosolygott.Többször azon kaptam hogy nézett.Szerintetek ez mit jelenthet?Elkezdtem érdekelni?
2017. szept. 22. 15:51
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
Valószínű, hogy felkeltetted az érdeklődését.
2017. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet rajtad nevet.Pl én is mikor elmegyek egy fiu mellett és már előtte kibeszéltük azt a fiút és gáznak tartjuk vagy valami poénos elhangzott vele kapcsolatban akkor néha nem bírom ki hogy ne mosolyodjak el.Szerintem egyáltalán nem érdekled, ha érdekelnéd visszaírt volna sőt köszönne is mivel ahogy leírtad nem egy elveszett önbizalomhiányos fiúról van szó.Szóval szerintem ezért néz téged mert biztos beszélt rólad a haverjaival vagy azt amiért bocsánatot kellett kérned vagy azt hogy bocsánatot kértél...Bocs hogy őszinte vagyok de legalább nem fogod beégetni magad.
2017. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!