Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek már elkezdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már elkezdtem érdekelni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki a sulimba jár és tetszik. Eddig próbáltam a neki szánt mosolyaimmal felhívni a figyelmét, de sose vette észre, úgyhogy emeltem a tétet, és megkérdeztem tőle valamit, ami pont a napokban történt, és kíváncsi voltam rá, hogy mi lett vele végül. (Nem személyes, tolakodó.) Miután magához tért az első döbbenetből, hogy leszólítottam, utána végig mosolygott, nevetett, és mikor menni akartam, utánam is szólt valamit, ami amúgy hülyén jött ki, de mindegy. :) Aznap még 2x összefutottunk, és végig nézett, de mikor visszanéztem rá, elkapta a fejét. Ezt vehetem annak, hogy felkeltettem a figyelmét? Nem feltétlen úgy, mint barátnő, hanem mint ember. Mert aki nem érdekel, azzal én speciel nem foglalkozok. Vagy lehet egész végig azon filózott, hogy mi a frászért szóltam hozzá? De akkor is eszébe jutottam, ha utána is feltűnően sokat nézett. Mikor beszéltünk, akkor se nézett sokat a szemembe, ez rossz jel? Mindketten 17 évesek vagyunk.

2015. dec. 11. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárcsak az a lány is ezt csinálná aki nekem tetszik :D Hogy felkeltetted az érdeklődését az biztos, már csak azzal is hogy úgy váratlan leszólítottad. Az hogy nem nézett a szemedbe jó jel, lehet hogy zavarban volt ami másképp nem történik meg csak ha bejössz neki :)
2015. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!