Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szolhatna ha elmondanam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolhatna ha elmondanam neki?

Figyelt kérdés

Lehetne nala eselyem?


Na szoval Van egy osztalytarsam (most "ismertuk" meg egymast)

Es nagyon bejon...

nemtudom, hogy ezek minek szamitanak de leirom hogy mik tortentek:


-mindig azzal a busszal jon amivel en is (pedig mehetne masikkal is amivel hamarabb hazaer)

-mindig mosolyogva koszon

-nagyon udvariasan viselkedik (nem ugy mint a mai fiuk 80%a)

-mostanaban nagyon sokszor osszenézünk , biosz oran felelt es folyton engem nezett

-momdtam mar neki hogy nagyon helyes es cuki es akkor nagyon nagyon elpirult

-veletlen ralepett a cipomre es egybol bocsanatot kert es zavarba jott

...


Mivel meg igazan nem ismerjuk egymast lehet nem kene elmomdanom neki hogy bejon de ilyet meg nem ereztem fiu irant amit o iranta is erzek...

Aki ertelmes valsszt ad annak elore is nagyon szepen koszonom

(15/L)



2017. szept. 20. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Biztosan van nála esélyed,de viszont még lehet egy kicsit várj azzal hogy elmond neki..addig ismerd meg jobban,barátkozzatok jobban össze.Nagy valószínűséggel ő is kedvel téged,de még egy kicsit várj vele,hidd el jobb lesz:D
2017. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedés céljából hívd el valahova beszélgetni. Mondanám,hogy szüneten,de nem hiszem hogy az alkalmas lenne erre a célra. Hétvégén vagy pénteken suli után egy kólára,s beszélgessetek,s ha úgy érzed eléggé ismered,ahhoz hogy tudd jó választás lenne (Nem egy bunkó,aki csak kihasználna),akkor pár hét után egy ilyen találkozó alatt elmondhatod,hogy kedveled.
2017. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint kb úgy 3 hete ismered? Tapasztalatból mondom bármennyire is jóba vagytok ne mondd el még neki ugyanigy voltam nyáron valakivel mindig küldözgette a jeleket én 2 hetes ismerettség után elmondtam h kezdek többet érezni mint barátság elutasitott és mostmár nem is beszélünk ha osztálytársad akkor meg gázabb is lenne ha nem jól sül el. Várd meg amég ő lép türelmesnek kell lenni.

16/L

2017. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)...
2017. szept. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!