Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, viszont veszélyes is lehet?

Figyelt kérdés

Az iskolai focicsapat kapitánya, elképesztően jól is néz ki, két évvel idősebb nálam.

Mióta megláttam, tetszik nekem, és idén szokott köszönni, beszélgetni is szoktunk. Sőt, egy buliban majdnem csókolóztunk, de a barátnőim elvittek tőle.


Csak nem tudom hogy komolyan érdeklem-e, vagy csak ki akar használni.. Mindenfélét lehet hallani róla, elvileg a lánycsapatból szinte mindenki megvolt neki. Nagyon helyes, és okos is, de félek, lehet, félreismertem. Nem tudom mitévő legyek, a barátnőim azt mondják, hogy ne, de én szerelmes vagyok. 16/l


2017. szept. 20. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg akart csókolni akkor valoszinu akar valamit. Vagy csak szorakozni szeretne veled.
2017. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nagyon fontos lenne tudnod, hogy az ilyen helyes srácok mindig kihasználják azt a helyzetet, hogy szinte bárkit megkaphatnak. Nem fognak nemet mondani, ha egy lány felkínálja magát, hacsak egyáltalán nem az esetük az illető. Én nem ismerem ezt a fiút, de a leírtak alapján erősen kétlem, hogy hű tudna maradni hozzád. Szerintem tapogatózz a bizalmasabb haverjainál, és ha ők is így nyilatkoznak majd róla, akkor hagyd. Úgy nem lenne semmi értelme.
2017. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőid lehet, hogy csak féltékenyek, de az is lehet, hogy látnak valamit, amit te nem. De ha neked ennyire tetszik ez a fiú, mi itt úgysem tudunk lebeszélni róla, nem? :) Én azt mondom, vágj bele, próbáld meg, vagy egy tanulságos tapasztalat lesz belőle, vagy egy nagy szerelem.
2017. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát sztem csak dugni akar
2017. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!