Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok szeretni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok szeretni egy olyan fiút, aki törődős, gondoskodik rólatok és szereti fésülgetni a hajatok?

Figyelt kérdés

El tudnátok fogadni a párotokul egy olyan fiút, aki szeret rólatok gondoskodni, reggel korán lemegy a boltba péksütiért, reggelit készít nektek. Ha úgy adódik, süt pizzát nektek, mert nagyon finomat tud. Bár nem a legjobb pasi, vannak rossz tulajdonságai, de nagyon sok szeretetet tud adni. Romantikus és sok szép helyre visz kirándulni. Megmasszíroz és szereti fésülgetni a hajad. :) Ha szomorú vagy, azon van, hogy megnyugtasson és boldoggá tegyen. És ajándékként egy kis szívecskés plüssmacit kapnál tőle egyszer.

Hát... biztosan akad nálam jobb pasi.

Lányokhoz szól a kérdésem, mielőtt vki elsütné ezt a poént. :)



2017. szept. 16. 23:46
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:
Kicsit hülye kérdés, mert éppesszű gondolkozással véve szerintem bármely lány ugrana, ha ezeken kívül van közös téma és külsőre is bejösz neki :)
2017. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleinte tetszene, de a végén tuti kikészülnék tőle. A ragaszkodásnak, babusgatásnak is van határa. Én szeretem ha a párom férfi. A hajfésülés, babusgatás állandóan nem igazán férfias vonás.

Nekem volt ilyen barátom, de vége lett, mert túl érzelmes volt. Akkor szakítottam vele, amikor egy menstruációs enyhe görcseimnél is úgy viselkedett mint akinek halálos betegsége van, és minden percben velem akart lenni, hogy átvegye a görcseimet..Na itt lett elegem

2017. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férjem is gondoskodó és ezt nagyon szeretem, de furán néznék rá, ha a 3 szál hajamat fésülgetné :D ahhoz már betegnek kéne lenni, hogy ez tetsszen valakinek
2017. szept. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hajas dolognál kiakadtam...
2017. szept. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha valaki gondoskodik rólam, hogyha rosszul vagyok, (vagy csak általában is) meg segíteni szeretne, és értékelem is.

De nekem sajnos eléggé macskatermészetem van, így nem mindig igénylem a törődést, csak ha nekem szükségem van rá. Sokan emiatt bunkónak is néznek, de nekem gyakran van szükségem egyedüllétre, ezért is áldom az eget, hogy nem vagyok koleszos. :D

Valahogy kibírnám azt is, de nagyon nehezen szoknék hozzá.

2017. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó az, ha egy férfi gondoskodó, védelmező, de ne vigye túlzásba. A nőhöz kell alkalmazkodni ebben, ő mit szeretne.

Én pl.nem szeretem ha túlságosan babusgat a férjem. Legyen kedves, tudjam azt hogy számíthatok rá. De ha beteg vagyok, szeretek egyedül szenvedni, max.nézzen rám, kell-e valami, utána hagyjon.

A hosszabb ideje együtt élő pároknál ez kialakul, beáll egy szintre, tudják egymásról, ki mit szeret.

2017. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó férjjelölt olyan lányoknak, akik majdani gyerekeiknek jó apát akarnak. Gondolom ez a gondoskodó hajlam átmenne a gyerekekre is,a nő dolga mennyvel könnyebb lenne!
2017. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!