Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem a lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem a lány, de nem hiszem hogy én tetszek neki!?

Figyelt kérdés
Van egy lány szinte mindennap találkozunk mert egy osztályba járunk. És nekem nagyon tetszik nem ugy hogy csak ránézek és huuu dee meg...nem, NEM! ellenkezőleg! Amikor meglátom valamit érzek nem hiszem hogy szerelem de kialakulhatna! De van egy kis probléma?... megszoktam nevettetni és amugy max néha kérdezgetek töle valamit! hogy beszéljünk valamiről de ennyi én nem látok semmi olyat hogy valamit is érezne irántam vagy valami... csak ilyen haverként néz rám sztm... De mit tegyek hogy tetszek neki és hogy valami legyen köztünk? nagyon szeretném ha lenne köztunk valami! valami tánácsot adjatok légyszi???? :) 15/F

2017. szept. 12. 17:58
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nem vagyok nagy szerelemszakértő, de szerintem úgy érheted el, hogy érezzen valamit irántad, hogy elöbb összebarátkozol vele jobban, közelebb kerülsz hozzá. Kezdthetnéd azzal, hogy páran haveri körből elmentek moziba/bandázni, és ott kérdezgetsz töle, beszélgetsz, mutatod hogy neki hogy érdeklődsz iránta. Aztán esetleg a végén mondhatnád hogy mindenki aki ott volt elmehetnétek ujra moziba vagy valahova. Megbeszéltek egy időpontot, de a többiekkel összebeszélsz hogy senki ne jöjjön el, és ketten maradtok. Igazábol tök mindegy mit csinálsz csak kezdj el vele többször beszélgetni, barátközz össze vele, ha problémája van segíts neki, hogy érezze számíthat rád, aztán csak elkezd érezni valamit irántad.

Remélem valamit tudtam segíteni :).

2017. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen megprobálom :)
2017. szept. 12. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha en lennek a lany jobban szeretnem ha egyenesen kozolned a szandekaid es elhivnal valahova.
2017. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!