Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket jelnek vehetem? Tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket jelnek vehetem? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam találkozni pár osztálytársammal és velük jött egy idősebb srác is. Elkezdtünk játszani, és valakinek el kellett mennie, míg a többiek kitalálták a történetet... A srácnak kellett választania, hogy kit visz el és engem választott... Jót beszélgettünk.

Aztán megint ilyen választós volt és akkor is rám mutatott.

Sokszor észrevettem, hogy mosolyogva néz.. Meg néha mellém is állt ha alkalma adódott.

Nem tudom,hogy ez szimplán baráti fesztus lenne, és csak kedves akart lenni... Vagy esetleg bejövök neki.

Az a gáz, hogy másik lányokkal is kedves volt... De ahogy én láttam talán nem volt mindenkivel ennyire közvetlen!

Kérlek normális válaszokat, nagyon köszönöm!



2017. júl. 28. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

"Az a gáz, hogy másik lányokkal is kedves volt"

Ne legyél már ilyen önzedék! Téged vitt el nem? Tetszel neki, legyél már egy kicsikét okosabb ebből a szempontból!

2017. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A srác biztos tudja mitől döglik a légy:D

Tetszel neki. Melleted akart lenni ha volt rá lehetősége,mar jelnek veheted. Egyet értek az 1.-vel még nincs köztetek semmi.

2017. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!