Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt most?

Figyelt kérdés
Láttam ma a suliban a fiút aki nyáron bejött mikor barátnőimmel meglátott minket szó szerint elfutott de ma egyedül mentem le a földszintre senki más nem volt ott csak ő és én amint megláttam nem tudom miért de megálltam előtte egy pillanatra egyikünk sem szólt semmit csak néztünk egymásra kifejezéstelen arccal.Kinosnak éreztem ezt az egészet szerettem volna leülni mellé és elmondani h bocsáss meg de egy hang sem jött ki a torkomon igy inkább elmentem. Aztán vissza aztán megint el és megint vissza többet nem nézett rám csak bámult előre gyászos arccal. Mikor indultam órára sirni támadt kedvem de nem tudom miért.Alig lehetett utána megvigasztalni olyan rosszul éreztem magam

2017. szept. 11. 17:26
 1/2 CFB ***** válasza:
Nek írtad le, miért kéne bosánatot kérned tőle. De az tuti, hogy bűntudatod van. Kérj tőle bocsánatot, ha tényleg megbántottad. Ha nem megy írj rá, és úgy tedd meg
2017. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen ez elég bonyolult történet szerelmet vallottam neki elutasitott aztán jól összevesztünk mert összejött egy barátnőmmel 1 hónap múlva irtam szülinapjára csúnyákat irt nagyon kérdeztem miért haragszik és azt mondta mert gyerekesen viselkedtem nagyon rosszul érintette h nem barátkoztam vele azért mert jár a barátnőmmel szóval kölcsönösen nem kedveljük most egymást már sokszor irtam neki h ne haragusjon meg én is tudom h nem viselkedtem okosan de meg se hallgatott sms ben és én nem tudom úgy megsajnáltam mikor láttam ott ülni egyedül és csak bámult rám de nem szólt semmit legszivesebben megöleltem volna de hát nem lehetett :(

2017. szept. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!