Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én úgy érzem szeretem! Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem szeretem! Vajon ő mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már egy hete beszélgetek, eleinte nem is akartam neki vissza írni most meg csak rá gondolok most már pár napja nem beszélgettünk és nem tudom mi lehet, megunt engem vagy én értettem félre! Nem vagyok egy könnyen kapható típus de azt hittem ezt ő sejti ha velem kezdett!Az egyik üzenetbe felhozta hogy találkozhatnánk és én vissza írtam neki hogy igen ez jó ötlet aztán kérdezte hogy mikor, én meg mondtam hogy valamelyik hétvégén ,és erre az volt a válasz hogy lehetséges és azóta nem beszéltünk!És egyre jobban zavar hogy nem ír én nem sejtettem hogy ez lesz de szeretem, ha rá gondolok az olyan tökéletes érzés!Most mégis mit csináljak?? Ha erre valaki tudná a választ? az nagyon jó lenne! ;)
2017. szept. 10. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Fellángolás.


Szeretet nem alakul ki 1 hét alatt.

2017. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!