Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon bejon viszont ugyanaz a csaj tetszik haveromnak is . Haverom ezt nem tudja. De allandoan mondogatja hogy uu de jo az a csaj jo a kisugarzasa. En meg ranezek es nem mojdok semmit. Van egy masik csaj is akinek elkertem a fb jet azzal meg a masik haverom flortol meg en is. Es ez a haverom azt mondja holnap felszedi a csajt. Nem akarom elvesziteni a barataimat de ha en odaallok elejuk a csajokat kozeliteni nem fogjak az biztos. Mindkettonek volt mar baratnoje csak nekem nem.Az egyik haverom valami 30 lannyal volt mar a masik meg 1-2 vel. Megmondjam nekik hatarozottan hogy az a csaj az enyem szallj le rola. V hallgassak ne mondjam el h tetszik es flortoljek? Kicsit bonyolult sztori de remelem megertitek
2017. aug. 30. 16:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Mindenhol ott vannak minden csajra ramennek.Barmelyik csajt kinezem magamnak haverom mindig benne kell legyen a kepbe.Es o mint mondtam sikeresebb a csajozasban ezerszer (az amelyik vagy 30 al volt).Nem akarok veluk osszeveszni de ha oda jutunk egyszerre verem meg mindkettot ha nem lehet veluk szepen beszelni.Meg az ex baratnojere sem nehogy veletlen ramenj mert osszedol a vilag.
2017. aug. 30. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:

először is, a csaj nem a "tiéd"

másodszor: amelyik haver 30 lánnyal volt (bár én ezt elég nehezen tudom elhinni), az valószínűleg ezzel a lánnyal is csak szórakozna.

szerintem mondd el neki, hogy szálljon le róla, és beszélgess sokat a lánnyal.

2017. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben sok lehetőség van,te tudod eldönteni,melyik a helyes hiszen te ismered a lányokat/a barátaidat.

A határozott megmondás se rossz dolog,csak ha utánna a csaj visszautasít,akkor az eléggé ciki lesz. Így,hogy még nem jársz egyik lánnyal sem,így felesleges kelteni a feszültséget a barátaiddal szemben.

2 dolgot javaslok, vagy hallgatsz s udvarolsz tovább,a lányra hagyva a döntést,hogy kit választ(így nem lesz konfliktus a barátaid s közted,mivel,hogy nem "elszedted" előlük a lányt hanem ő választott). Avagy megbeszéled s eldöntitek a barátaiddal,hogy ki az aki felhagy az udvarlással.

Én az utobbit csináltam volt,mikor ilyen helyzetben voltam,persze ott mondjuk a legjobb barátom volt az,kinek tetszett ugyanaz a lány,így nyugodtan megbeszéltük a dolgokat. Ezzel a megoldással az a gond,hogy ha nem vagy bizalmas kapcsolatban a srácokkal, akkor megpróbálhatnak keresztbetenni neked(azon az alapon,hogy ha már az övék nem lehet,a tiéd se legyen).

U.I.: nem a legjobb dolog 2 lánynak udvarolni egyszerre. A mondás valahogy úgy van,hogy a két szék között a földre ülsz. (Sajnos nem tudtam idézni,de a lényeg remélem átjött).

2017. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En atengestem haveromnak.. Eletem legnagyobb baklovese volt. Vicces h semmi sem tortent volna, ha en szerzem meg a lanyt :D vidd amelyik tetszik. Ha igaz barat, csak jot rohogtok rajta, h ugyan azt meztetek ki magatoknak
2017. aug. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!