Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti is így gondolgoztok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is így gondolgoztok?

Figyelt kérdés

Vannak lány barátaim (én is az vagyok) és Ők nagyon rágörcsöltek az első csókra, együttlétre. Meg szinte minden lány akit ismerek. (Én is)

Ti fiúk ezt, hogy élitek meg? Pont le*arjátok, hogy "lesz ami lesz", vagy ez is egyénfüggő? ☺


Légyszi normális válaszokat írjatok.



2017. aug. 15. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Jólvan de csak azért nem leszek hülye mert szépen kérted. 19F
2017. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 I noor Y ***** válasza:
53%

Mi az a gypsyk?

Am nekem fintos az elso csok es nem akarom atelni egy olyan lannyal aki nem jelent szamomra semmit

2017. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Az angolul van.. azok az emberek akire sokan haragszanak.. naplopók,tolvajok,rablók,betörők,koszosak,büdösek,buták.. folytassam még??
2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Stark2000 ***** válasza:
87%

Nagyon nem tudtam izgulni az első csókom előtt, mert teljesen véletlenszerűen történt meg időpontot nézve. 3 hétre rá, hogy összejöttünk. Többször megfordult a fejemben, hogy első csók.. nem akarom, hogy bármelyikünk is rossz élményt szerezzen. És mivel tudtam, hogy ő a félősebb próbáltam a témában olvasgatni (rendszeresen böngésztem lefekvés előtt 2-3 naponta neten, hogy hogyan kell csókolózni, mit lehet elrontani, stb.. még itt GYK-n is. Ebből lett is rengeteg késés suli miatt, néha kicsit sokáig voltam fent miatta :) ). Szerintem alapvetően jól sikerült az első csók, amikor megtörtént nagyon úgy éreztem, hogy egy kisebb nehezék esett le a szívemről, pedig nem paráztam előtte - nem tudtam, hogy megfog történni, csak jött. Miután megtörtént csak azon lepődtem meg, hogy milyen gyorsan elfáradt a szám. Konkrétan elzsibbadt. :D Szerintem jó, ha pár dologgal tisztában vagy a csókkal kapcsolatban, de egyáltalán nem egy olyan dolog, amit tanítani kéne. Majd tanulod magadtól te azt, csak tapasztalat. :D


17F

2017. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Nem stresszeltem amikor eljött a pillanat megtörtént
2017. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!