Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti is így gondolgoztok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is így gondolgoztok?

Figyelt kérdés

Vannak lány barátaim (én is az vagyok) és Ők nagyon rágörcsöltek az első csókra, együttlétre. Meg szinte minden lány akit ismerek. (Én is)

Ti fiúk ezt, hogy élitek meg? Pont le*arjátok, hogy "lesz ami lesz", vagy ez is egyénfüggő? ☺


Légyszi normális válaszokat írjatok.



2017. aug. 15. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Én izgultam még előtte, de utána jött magától, akkor már nem hagytam, hogy látszódjon az izgalmam.

És sikerült is a végén.

2017. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Még nem estem át egyiken se, de akivel együtt leszek, úgyis észreveszi, majd ha ő jobban tudja megtanít. Annyira nem izgulok
2017. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az első csóknál az ember izgatott :) de van aki nem.. szóval jah egyénfüggő..
2017. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok az az izgulós fajta.
2017. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
#5 A kérdésben hol szerepelt ez a szituáció? A butaságnak is van egy határa, amit te most átléptél.
2017. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az gáz, ha valaki együttlétnél nem izgul (fel)
2017. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos akkor lexartam, és a "lesz ami lesz" gondolkodást alkalmaztam. Azóta megbántam, nem olyan körülmények közt kellett volna elveszítenem, ahogy.
2017. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mit lehet elrontani egy csókon?Félre nyalsz az orrába?Annyira csak nem ügyifogyi valaki,más esetben meg nincs mitől félni.
2017. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. aug. 15. 21:44
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

#10 Huh pasztmek... Mint te is írtad egyénfüggő, akkor meg mi a bajod? Az miért keménykedés, ha azt írom, hogy nem vagyok izgulós fajta? Gondoltam nem kell hozzá tennem, hogy ilyen téren nem vagyok mert evidens. Ha az lett volna a kérdés, hogy ha a práter utcában körbekerítenek a gipsyk akkor izgultok-e, akkor nyilván más lesz a válaszom.


Ne legyél hülye, légyszi!

2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!