Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki hogy ismerkedett össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy ismerkedett össze a párjával?

Figyelt kérdés

Kort is légyszi.

Milyen körülmények között,mióta vagytok együtt

stb stb...



2017. aug. 1. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
őő, hát, őő nincs:/
2017. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az elozot egy buliban ismertem meg,a mostanit szinten. Bar az utobbi fiuval egy suliba jarunk,szoval mar elotte is tudtuk,hogy ki a masik,csak ott elegyedtunk szoba.
2017. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin.

Lassan egy éve

14/L Ő: 17/F

2017. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Eddig 5 barátnőm volt az egyik 11 éves koromtól 13-ig suliban ismerkedtünk össze egy évfolyamba jártunk egy suli bulin mondtuk ki hogy szeretjük egymást és ő megcsalt pontosan 2 év után ugyanazon a suli bulin a második 13-16-ig ő vele az utcán egy balesetbe találkoztam nekem jött és ott elkezdtünk dumálni azt komolyabb is lett ő vele vesztettem el a szűzeségem és az lett a vége hogy kiköltöztek Prágában és szakítottunk nem akartunk távkapcsolatot (bár azóta is chatelünk néha barátként) a harmadik 17-17,5-ig vele edzésen jöttem össze amit bánok mert az elején jó fej volt és nagyon szexi az utóbbi később is meg volt és a szex is jó volt vele de bunkó volt tolakodó mindig bevásárolni vitt szakítottam vele. A negyedik 18-19-ig akivel egy buliban jöttem össze vele is jó volt egy pontig mert utána elment ő egyetemre és én meg várni akartam egy évett az egyetemmel ő tanult én pedig szórakoztam azt így szét jöttünk és a mostanival 2 hónapja jöttem össze akivel egy albérleti épületbe lakunk akivel elvileg egyetemre mentünk volna de össze ismerkedtünk kiderült hogy prosti de engem nem zavart így is van rám ideje és jó az ágyba és jó fej is így nem megyünk az egyetemre hanem elmegyünk dolgozni. mindjárt20/F
2017. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!