Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve ismerem és közbe belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve ismerem és közbe beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 2 éve ismerek, jóba lettünk egymással, majd szépen lassan szinte teljesen megismertük egymást. És én egy ideje azt érzem hogy Ő fontosabb nekem egy barátnál.

2017. júl. 12. 22:29
 1/4 anonim válasza:
100%

A te döntésed mihez kezdesz, a) bevallod neki és ha nem viszonozza, ne add fel könnyen, egy ideig kínossá fog válni a barátságotok, de utána visszazökkenhettek a normáls kerékvágásba vagy akár vége is lehet a barátságotoknak, ha visszonozza mázlis vagy, vagy b) nem kockáztatsz, ugyanis megelégedsz ennyivel is.


(Én a helyedben kockáztatnék)

2017. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Fiú és lány között nem sokáig van barátság...előbb utóbb az egyik fél többet érez...tapasztalatból írom.

Két dolgot tehetsz:

-Elmondod neki mit érzel, ezzel kockáztatva, hogy esetleg ő nem ugyanígy érez és ezek után már a barátságotok sem lenne a régi..

-Vagy nem mondod el neki, és előbb utóbb majd találsz másik lányt akibe beleszeretsz..stb

Te dolgod eldönteni, hogy a már meglévő biztos barátságot választod vagy a bizonytalan jövőbeli lehetséges kapcsolatot.

2017. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég mondtam el a legjobb barátomnak, hogy többet érzek iránta. Ő is osztotta az érzéseimet, de egy teljesen másmilyen ok miatt nem lett köztünk semmi (egy olyan ok miatt, ami talán nem állt volna közénk, ha hamarabb mondom el neki (nem egy harmadik emberről van szó)). Szóval, én azt mondom kockáztass, és mondd el neki! Sok sikert. :)

15/l

2017. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz basszus!!! Próbáld meg!!! Legyél vele őszinte és lehet teljesen jól fog sikerülni! Van tapasztalatom, és hidd el MOST VAGY SOHA
2017. júl. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!