Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen van? Nem az este, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Nem az este, de szépnek tartja?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, és valakitől azt hallottam, hogy bejön neki a legjobb barátnőm, az a valaki pedig a srác egyik osztálytársa. Megkérdeztem a srácot, hogy mi a véleménye a barátnőmről, és azt mondta, hogy szép, bár talán nem az esete. Megkérdeztem a barátnőmet is, aki azt mondta, hogy nem tudta, hogy ő bejön a srácnak, és csak akkor hiszi el, ha tőle hallja. Viszont egy másik évfolyamtársunkról is megkérdeztem a srácot,és rá azt mondta, hogy tetszik neki, és kedveli. Magamról nem mertem, nehogy feltűnő legyen. A fiúról azt kell tudni, hogy még soha nem volt barátnője.

16/L


2017. júl. 12. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésedre válaszolok, igen van ilyen. Ami a leírásban van az nem értem hogy jön a kérdéshez.
2017. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi, hogy a kérdésemben nem fogalmaztam túl érthetően. Szóval az lenne, hogy elhiggyem ezt, hogy nem az este, de szépnek tartja? Mit értsek ezalatt? Ha szép,akkor tetszik neki,nem?
2017. júl. 12. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:
esete*
2017. júl. 12. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a külseje csinos és csak a belső tulajdonságai nem tetszenek neki
2017. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fiú, azt mondta, mikor a barátnőm megkérdezte tőle, hogy szép vagyok-e, hogy 'szépnek szép, de nem az esete'. Soha nem is lett vele semmi komoly, 'kavaráson' kívül... 17/l
2017. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Volt pár lány aki nagyon tetszett, mert tényleg gyönyörű volt de nem jött be a viselkedése, jelleme. Szóval az esetedben a "nem az esetem" mondatrész az nem a külsőre vonatkozott. (Első voltam)
2017. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!