Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá, hogy hívjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy hívjon el valahova?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác és szeretnék vele találkozni sulin kívül is. Eddigi "kapcsolatunk": viszonylag sokat beszelgetunk messengeren, szemtől szembe viszont nem sokat, mondta már nekem hogy szép vagyok és nagyon bír engem, de ennyi, mást nem mondott amikor kérdeztem a véleményét,viszont már kérdezte tőlem hogy én mit gondolok róla. Tudnátok segíteni? :)

#találkozás #pasi #tetszik #szepnek tart #azt mondta hogy bir #nem hiv el
2016. dec. 14. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig se hívott el téged, akkor kezdeményezz, nincs benne semmi.
2016. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En nem merek kezdemenyezni, de ezek szerint o se, vagy nem szeretne kezdemenyezni://
2016. dec. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!