Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátom h menjünk el valahová?

Figyelt kérdés
Soha nem akar sehova menni,persze mert minden pénz és nem kevés.:( Még a kuytát levinni sétáltatni is lusta pedig az nem sok idő.Mindig fáradt,mondjuk most dolgozik szegénykém nagyon sokat,de előtte is lusta volt.Csak úgy sétálni sem szeret,mindig csak a tv előtt ülünk ill fekszünk.Én nem dolgozom de elviszem akárhova ha van annyi pénzem,de úgy se hagyná h én fizessek,de sztem most h dolgozik nem is a pénz az akadály.Mondjuk idő nem lenne most tényleg elmenni olyan helyekre ahol egész napot ellehet tölteni,de egy séta nem ártana.Persze mikor nyaralni voltam elment barátájval pecázni,mondjuk nagyon jóban vannak és nagyon ritkán találkoznak meg arra volt dolga a srácnak.Szóval mit találjak ki?Mit mondjak neki?Hogy vegyem ár h legalább fél órát sétáljunk?
2008. aug. 1. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyanez volt a helyzet, csak épp a barátnőm volt a lustábbik fél. Hát, azt tudom ajánlani, hogy rágd a fülét, nyafogj neki, találj ki bármit, mert egy csomó dolog van, ami jobb mód a kikapcsolódásra. Próbálj meg kitalálni valami olyan dolgot,amit ő is élvezhetne, pl. szabadstrandon strandolás, és ez még csak pénzbe sem kerül :D
2008. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervezz programot hétvégére. Egyszerűen rángasd el, tuti élvezni fogja végül. Nekem a barátom ilyen: egyik hétvégén reggel beállitottam hozzá egy nagy táskával( volt nálam pléd, tea, szendvicsek). Közöltem, hogy nincs pardon, szép idő van, és elmegyünk kirándulni. Annyira meglepődött, hogy eszébe se jutott tiltakozni, pedig előtte, ha nyafogtam, hogy mehetnénk mindig nemet mondott, vagy kibúvót keresett. Nagyon jól éreztük magunkat, ő se bánta meg, hogy mozogtunk egy kicsit.
2008. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot,mond meg neki,h néha szeretnél elmenni erre arra,még ha csak sétálni is,de szeretnél kimozdulni.Az egyik héten csináljátok amit te szeretnél a másikon meg azt amit ő.És amikor te szervezel vmit,akkor olyan legyen amin bizti jol fogja magát érezni.Végső megoldás:...rontsd el a tv-t hi-hi-hi no ez csak vicc volt.
2008. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, tiszta unalom az egész, mikor fent vagyok nála vagy tvézünk, fekszünk vagy számítógépezik.Én is mindig rágom a fülét, hogy menyjünk sétálni nagy ritkán bele is megy.Ha nagyon sokáig mondod, akkor hátha elmegy veled,én is kitartó vagyok ha szórakozásról vagy kikapcsolódásról van szó.Vagy mondd azt, hogy akkor inkább barátnőddel mész az már nem hiszem, hogy jól esik majd neki és inkább elmegy veled, nálam ez is bejött.Csak kitartást drukkolok neked!
2008. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!