Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt csak én érzem indokolatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én érzem indokolatlannak?

Figyelt kérdés

Az egyik csaj a volt sulimból azt mondta rám hogy prűd "jelző" vagyok csak mert a fiúk még nem érdeleknelnek és van fontosabb dolgom is pl. a tanulás.14/L

*Jelző:Nálunk a jelző egy trágár kifejezést jelent , tudom gáz, de nálunk csak igy szabad káromkodni.



2017. jún. 30. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gengszterek lehettek, ha csak a jelző szót meritek kimondani...
2017. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen indokolatlan ;)

Ilyen korban kellene(legalábbis szerintem) azt a tudást összegyűjteni, amit használni is fog életében(az érettségi után).

Egyébként is, 14-15 évesen alig vannak pár hónapnál hosszabb kapcsolatok, van, hogy 1 hétig bírják csak :D

Tehát nyugi, később bőven rá érsz pasizni, amikor ő még mindig kilencedikes lesz ;)

15/F

2017. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Nyilván nem vagy ettől még prűd akármi.

Nekem az a fura, amikor valaki 14 évesen már össze-vissza pasizik, meg kefél.

Szóval nincs veled semmi baj. Az a csaj hülye.

2017. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 I noor Y ***** válasza:
Hát ha valaki aztmondaná nekem h jelző vagyok...fu biztos atgondolnam az eletem
2017. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megéri, sose tudhatod mikor találod meg az igazit. Amikor én barátnőmmel jöttem össze (9 hónappal idősebb vagyok) Ő 15 éves én 16 voltam... És már lassan 2 éve együt vagyunk sülve főve. Nagyon megéri készülni, praktikákat olvasni.

Persze minden jogod meg van, hogy megtagadjad magadtól ezt a boldogságot

2017. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!