Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok, egy evvel idosebb nalam. Ugyanoda jarunk neptancra es engem szokott felkerni tancolni es tobbszor is rajtakaptam hogy figyel. Szerelmes belem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nehéz megmondani ebből de szerintem tetszel neki.
2017. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy szerelmes talán csak tetszel neki. De legyél vele minnél többet, beszélgessetek és majd kiderül,hogy a fiú hogy vélekedik rólad. Sok sikert🤗🤗
2017. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szerelmes beléd, de az valószínű, hoy be jössz neki.
2017. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok koszi a valaszokat
2017. jún. 20. 12:22
 5/6 anonim válasza:

Még pár kérdés lenne hogy jobban tudjak segíteni!

1)Hány évesek vagytok? 2) Tánc próbán kívül milyen a kapcsolatotok? 3) Szoktatok-e facebookon beszélgetni vagy személyesen? 4) Adott más jeleket azon kívül, hogy néha figyel téged?

2017. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy egy idő után alakulhat valami, de szerintem nincs rá sok esély. Ez most kb olyan, hogy te ránézel valakire, ő azt észreveszi aztán már rögtön azt mondja hogy szerelmes vagy belé. Attól függ tényleg hogy a kapcsolat milyen próbákon kívül!?
2017. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!