Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejelöltem álmaim pasiját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem álmaim pasiját facebook-on, visszaigazolt és még rám is írt. Azonban nagyon szűkszavú volt, nem lehet vele beszélgetni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na, szóval beszèlgettünk pár órát, aztán másnap meglátott a suliban ès nem köszönt, sőt a földet bámulta, álltam a terem előtt, kijött az osztályával, elment mellettem, majd egy perc múlva írt facen, hogy kire várok. Beszèlgettünk 1-2 szót, majd írta, hogy mennie kell ès elköszönt.

Harmadiknap èn írtam rá, de akkor is nagyon szűkszavú volt, nem is kèrdezett, semmi, majd írtam neki, hogy szerintem a beszèlgetès elaladt, ès nem szeretnèm ezt tovább erőltetni, majd bocsánatot kèrt ès mondta, hogy tanul, visszaírtam neki, hogy nem haragszom, de akkor nem zavarom.

Azóta nem ír, nem köszön, semmi.

Úgy èrzem valamit nagyon elrontottam a város legjobb pasijánál.

Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Menjek oda hozzá szemèlyesen? Mit mondjak neki? Írjak neki, ne? Tippek?


2017. jún. 3. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy előtte a lètezèsemről sem tudott, szóval szemèlyesen soha nem beszèltünk.

Csak èrtelmes válaszokat kèrnèk, köszönöm!

2017. jún. 3. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Elég kicsinyes létszámmal rendelkezhet eme "város", ha a legjobb ilyen közöttük :) a helyes megfogalmazás a szerinted a város legjobb pasija, mert lemerem fogadni, hogy van /vannak akik egészen másra gondolnának ez alatt a cím alatt, de mindegy nem nyitok vitát.

Már futottál utána eleget nem? AKkor meg minek erőlteted, ráadásul eléggé férfiatlan is, mert semmibe sem került volna őszintén megmondania neked hogy nem érdekled, de ő csak egy töketlen alak aki erre sem volt képes :)

2017. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a városnak van egy legjobb pasija akkor az nem szokott tanulni és élőben szokozz beszlegetni a lanyok meg ezt meg azt csinalni :) magamból indulok ki kicsiny varosom Miskolc legjobb pasija vagyok
2017. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második, hagyjad már magad, èn is Borsod megyei vagyok, ismerem Miskolcot is.

Egyèbkènt ez a srác számomra a város legjobb pasija, másnak nem tudom ki a legjobb, de nekem jelenleg ő.

2017. jún. 3. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,tényleg egy álom pasi. Mai napig meglátom sóvárogva nézem hogy hogy lehet valaki ennyire némaszájú miközbe ilyen vagány belevaló gyereknek néz ki.De egyszerűen nem lehetett vele miről beszélni és ez nekem annyira illúzió romboló volt hogy nyugott szivvel mondtam neki hogy akkor szia.

Neked is ezt kéne.

2017. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!